poniedziałek, 17 marca 2014

Przedwiosenna CHCIEĆ-lista.

Jako że przedwczoraj obchodziliśmy dzień konsumenta, dzisiaj publikuję moją CHCIEĆ-listę przedwiosenną. Czyli wszystko to, co umili mi odliczanie do lata i spędzanie coraz cieplejszych dni. Bo niby taka wiosna ale zimno, brrr!


1. Nowy telefon. Moja stara Nokia C6 wytrzymała długo. Całe 3,5 roku dzielnej pracy. Fizycznie jest z nią wszystko ok, ale faktycznie soft wymaga jak najszybszego przeinstalowania, a pamięć formatowania. No i nie oszukujmy się - odkąd dostęp do sieci jest coraz ważniejszy potrzebuję czegoś więcej... Wybierałam telefon już kilka miesięcy, aż w końcu zostałam szczęśliwą posiadaczką powyższej s3 (przedwczoraj!).

2. Buty do biegania i na fitness. Bez tego ani rusz rozpocząć większych aktywności na dworze, potrzebuję dobrej amortyzacji aby kolana nie odmówiły mi posłuszeństwa. No i nie ukrywam, że ich kupno zmotywuje mnie do ich używania. Może. W końcu.

3. Miniaturowa patelenka na jedno jajo. Tak mi się marzy...

4. Karnet na siłownię? Wykorzystam to, że jestem tylko studentem i kupię kartę BeActive. Połączona w punktem nr 2 tejże listy zmusi mnie (I hope so!) do ruszenia tyłka przed komputera.

5. Konieczne jest posiadanie małych foremek do zapiekania, do deserów, sufletów... Ostatnio kilka ciekawych przepisów odłożyłam w realizacji przez brak tych naczyń.

6. Tak. Jestem Fanką Bridget Jones. Obejrzałam filmy dziesiątki razy, przeczytałam książki. Ta też mi nie umknie! Uwielbiam jej przygody. Lekkie historie w sam raz na relaksujące popołudnie na ławce w parku (niech tylko zrobi się ciepło!).

7. Buty codzienne sportowe. Bo lubię chodzić w adidasach. Bo lubię takie fasony. Moje ukochane Nike Vandal się rozpadły, potrzebuję następcy!

A wy jakie macie przedwiosenne marzenia zakupowe? Macie coś takiego, że szykujecie listę zakupów do zrealizowania na konkretny okres czasu i jest ona zależna od "pory roku", czy na bieżąco realizujecie swoje potrzeby i zachcianki?


Follow on Bloglovin

2 komentarze:

 1. Jaka ładna spolszczona nazwa wishlisty! Podoba mi się :D
  Punkt 5 - Duka ma śliczne takie naczynka :) a mini patelenka jakieś grosze kosztuje w Ikei, ale to pewnie wiesz ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko do tej Ikei zawsze jest tak nie po drodze! A naczynka są z Duki i owszem:) W Duce wszystko jest takie ładne, że mogłabym wydać tam fortunę..

   Usuń